Starostlivosť o domácnosť

Univerzálny multifunkčný agent s obsahom kyslíka

Obľúbený pomocník v každej domácnosti. Má všestranné použitie: odstráni ťažko odstrániteľnú špinu, plesne, pigmentové škvrny od červeného vína, repy, fixiek, krvi, temperových a vodových farieb, čistenie odpadov,….zničí až 99,9% baktérií.

Použitie: aktivuje sa horúcou vodou, ideálne z rýchlovarnej konvice. Vyššia teplota = lepšia účinnosť. Vždy je potrebné dať pozor aký materiál čistíme a podľa toho zvoliť ideálnu teplotu vody.

  1. Odstraňovanie škvŕn z oblečenia, prádla, tkanín

Bežné škvrny na prádle, ktoré znesú vyššie teploty – 20 ml agenta nasypeme do vhodnej nádoby (vedierko, vanička, vaňa), zalejeme horúcou vodou, do pripraveného roztoku ponoríme všetko pripravené oblečenie, necháme pôsobiť. Výborné na utierky, uteráky, plienky. Pozor na zrážanlivosť a stálofarebnosť prádla. Vyskúšajte stálosť farby na skrytom mieste. Môžete Agenta pridať aj do práčky k prášku (najlepšia účinnosť je pri praní nad 50 C), vhodné k silne zašpinenému prádlu ako sú napr. monterky, viac znečistené plienky a pod.

Veľmi ,,vytrvalé,, škvrny na oblečení napr. od samoopaľovacieho krému, púpavy, čokolády, vlašských orechoch: trochu agenta vysypeme do nádobky a pomaly naň nalievame vriacu vodu. Okamžite sa začne tvoriť pena, ktorá sa nanáša priamo na škvrny. Nechá sa pôsobiť cca 30 minút a potom sa môže vyprať. Niekedy je potrebné postup zopakovať, hlavne u starších škvŕn, zapratých škvŕn.

 

Ďalšie použitie tu Eurona Univerzálny multifunkčný agent