Starostlivosť o deti

Ako na „detské škvrny“?

Eurona ponúka aj niekoľko produktov pre naše deti. Nielen kvalitnú kozmetiku bez chémie, ale uľahčuje aj pranie a čistenie „detských škvŕn“.

Ako na „detské škvrny“ ?

Ako u všetkých škvŕn, tak aj u detských platí, že čím skôr zo škvrnou niečo urobíme, tým ľahšie sa jej zbavíme. Nenamáčajte škvrnu v teplej vode, fixujete ju viacej v látke alebo ušpinenom materiály. Eurona má na tieto škvrny viacerých pomocníkov:

Multifunkčný agent – krásne vyperie aj zaprané škvrny, ale aj ťažko odolné (káva, víno, vajcia, tráva, čierne ríbezlie, mrkva, repa,…)

Pre-Wash (Predpierkový sprej) – vyperie škvrny rastlinného pôvodu, je potrebné ho aplikovať ideálne min. 20 minút pred praním (ja ho použijem hneď na škvrnu a špinavú vec hodím do koša na pranie). Čím dlhšie na škvrne pôsobí, tým ľahšie sa odperie pri praní.

Bio-Stain remover tiež používam na tieto škvrny (hlavne tráva s ním ide skvele dole), navyše odstraňuje pachy (pokakaná spodná bielizeň už nie je problém).

Univerzálny čistiaci prostriedok alebo Tekutý prací prostriedok na ručné pranie zase výborne účinkuje na mastné škvrny.

Obľúbila som si tiež prípravok z rady ECOmimi a to Šetrný gél na umývanie detského riadu, dojčenských fliaš a cumlíkov, ktorý je skvelý na mrkvu, alebo ťažko odolné škvrny. Nanesiem na škvrnu, nechám pôsobiť a s ostatnou bielizňou vyperiem.

Na špecifické škvrny používam mix týchto prípravkov a potom vyperiem buď v prášku na bielu bielizeň, ktorý obsahuje zložku, ktorá „pochytá“ špinu a zamedzí jej znovu prilepenie na tkaninu alebo v detskom gély na pranie, ktorý má podobné účinky.

Krásne a šetrne sa s týmito produktami odstraňujú aj škvrny na látkových plienkach, nosítkach a šatkách.

Výrobky Eco Mimi zabezpečujú šetrný priebeh čistenia hračiek, cumlíkov, či iných povrchov, ktoré môže zvedavé dieťatko olizovať alebo skúmať práve pusou. Šetrný gél na umývanie detského riadu, dojčenských fliaš a cumlíkov a Šetrný čistiaci prostriedok na hračky a detské povrchy sú výrobky označené ako NATURAL PRODUCT a teda bezpečné pre naše deti. Bez chemických látok, hypoalergénne, bez farbív, bez ropných derivátov a pod.

Výrobky Pure Mimi zase zabezpečujú straroslivosť o pokožku celého tela a vláskov. Jemná vôňa, krásne balenia opäť bez parabénov, farbív, agresívnych aromatických či konzervačných látok. Na starostlivosť vyskúšajte napr. Jemný kúpeľový olej, jemný šampón na telo a vlásky či jemný masážny olej. Produktov je samozrejme viacej a každá maminka si určite vyberie to svoje.