Nezaradené

KTO alebo ČO je vlastne EURONA?

Je to česká rodinná spoločnosť s názvom Eurona by Cerny a vyrába ekologicky šetrné pracie, umývacie a kozmetické prostriedky, ktoré neškodia nášmu zdraviu a životnému prostrediu. Kvalitné výrobky, ktoré neobsahujú fosfáty, chlór, formaldehydy, perborát sodný a nie sú testované na zvieratách. Ich používaním nezaťažujeme životné prostredie, výrobky sú ekologicky šetrné a v prírode dobre odbúrateľné. Firma má v ponuke široký sortiment praktických výrobkov každodennej spotreby, sú vhodné aj pre alergikov, astmatikov, osoby trpiace ekzémami, sú obľúbené v rodinách s deťmi, u ľudí s ekologickým zameraním alebo priaznivcov moderného životného štýlu a trendy výrobkov.

 

 

Jej zakladateľom je Lukáš Černý sa začal zaoberať výrobou a výskumom najnovších trendov v oblasti bytovej drogérie a kozmetiky. V súčasnosti pôsobí Eurona už nielen na českom, ale aj na slovenskom a poľskom trhu a dostala niekoľko významných ocenení ako je „Ekologicky šetrný výrobok“, certifikát „Ecolabel“ ale aj ocenenie TOP CZECH QUALITY.

 

Prednosťou všetkých výrobkov EURONA by CERNY je vysoká účinnosť, koncentrácia a pritom jemnosť. Nedochádza k poškodzovaniu čistených povrchov, no účinky vidieť okamžite po použití. Všetky sa jednoducho aplikujú, návod je popísaný nielen v katalógu, ale aj na jednotlivých výrobkoch či priamo na e-shope. Eurona ponúka širokú paletu vôní, v ktorých sa produkty vyrábajú a každý si dokáže nájsť tú „svoju“. V neposlednom rade sa nedá nespomenúť aj Garancia kvality, kde do 30 dní môžete výrobok vrátiť aj použitý (musí ostať 80%) a firma vráti aj poštovné.

Spoločnosť nám, teda svojim zákazníkom ponúka trvalo výhodné ceny pri nákupe v e-shope priamo od výrobcu, ďalej  prebiehajú pravidelné mesačné akciové ponuky s ďalšími zľavami a darčekmi! Čo je úžasné, svoje voňavé balíky dostanete až do domov a objednávať môžete kdekoľvek a kedykoľvek sa vám to hodí on-line.

„Ak si chcete objednávať drogériu pravidelne, bez povinných minimálnych odberov, záväzkov a získať svoje zákaznícke číslo, vytvorte svoju prvú objednávku a zadajte Heslo pre hosťa: 421-8752280907. Práve použitím hesla pre hosťa získavate svoj prvý nákup bez 20% marže a neskôr so svojim zákazníckym číslom zľavy až do 30% s mnohými inými benefitmi“.

Postup registrácie nájdete tu.

Heslo pre hosťa: 421-8752280907 si pred odchodom z tejto stránky zapíšte aby ste ho vedeli zapísať pri dokončení objednávky v e-shope www.euronabycerny.com.

Katalóg alebo vzorky na vyskúšanie ZADARMO si môžete objednať tu.

 

A prečo som si vybrala výrobky Eurony ja?

                           … pretože…

 • je ekologicky šetrná, biologicky odbúrateľná, nezaťažuje spodné vody, čističky odpadových vôd
 • je vhodná pre ľudí s alergiami, ekzémami, deti a všetkých, ktorí chcú šetriť  životné prostredie, svoje zdravie, svoju peňaženku
 • je bez zbytočnej chémie, a napriek tomu nesmierne účinná vysoko koncentrovaná
 • je to rodinná ČESKÁ FIRMA, ktorá dbá na kvalitu
 • výrobky sú vysoko koncentrované, dávkuje sa veľmi málo, a preto sú lacnejšie než výrobky z drogérie
 • 100% garancia kvality; v prípade nespokojnosti môžem výrobok do 30 dní vrátiť
 • si môžem nakúpiť výrobky za veľkoobchodné ceny priamo u výrobcu bez 20% – 30% marže
 • privezú mi výrobky priamo domov/práce, nemusím tak vláčiť ťažké tašky

z obchodu (od 63 € je doprava zadarmo)

 • najlepšou reklamou je pre nich spokojný zákazník = firma ma odmeňuje za reklamu – je len na mne či si vyberiem predajca, poradca alebo len spokojný zákazník,
 • môžem doma prať a upratovať zadarmo
 • má viac ako 400 výrobkov rozdelených do produktových rád, 30 parfumácií a

37 ucelených rád s rovnakou vôňou, 2x ročne nový katalóg a mesačné akciové ponuky